ALISO

Prodejní, instalační a servisní centrum ALISO - Car & Home HiFi, Electronics & Multimedia

Firma Aliso byla založena v roce 1991 jako jedna z prvních firem zabývajících se kompletním ozvučením a zabezpečením vozidel.

Na ploše 300m2 provozujeme od roku 1991 kamenný obchod s přidanými službami jakými jsou profesionální instalace či servis.

Dlouholeté zkušenosti byly naším odrazovým můstkem pro získání dalších zakázek a vyprofilovaly nás mezi špičku tohoto oboru.

Zákazníci si nás cení zejména díky profesionalitě, spolehlivosti a důrazu na realizaci přidané hodnoty. Daří se nám tak vytvářet vzájemnou důvěru, která je nutným předpokladem pro úspěšnou a efektivní spolupráci.

Mezi naše zákazníky patří autosalony, dovozci automobilů, autopůjčovny, leasingové firmy, pojišťovny, správci vozových parků, autobazary, maloobchodní zákazníci a firmy z oboru.

Zaměstnání v tomto oboru je naším koníčkem i filozofií. Ozvučíme, dodáme multimédia a zabezpečíme automobil, loď, karavan i obytný vůz.

Všichni naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni od dodavatelů, což nám umožňuje poskytovat maximální profesionalitu a odbornost.

Poradíme Vám s výběrem pro Vás vhodného produktu, provedeme jeho profesionální instalaci a poskytneme případný poprodejní servis.

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.